Tuxedo Mirage Memorial Ornament – Proplica & Figuarts Zero chouette

Wielu z was wie, że wśród gadżetów nie tylko sailorkowych można znaleźć takie, które są zabawkową imitacją prawdziwych przedmiotów z danego anime/mangi.

Tym razem jednak Bandai poszedł nieco dalej i w maju 2017 roku wypuścił, jako wersję limitowaną i ekskluzywną, pozytywkę którą widać w jednym z endingów serii Sailor Moon S.

Sama pozytywka duża nie jest, mierzy 12,5 cm wysokości, natomiast po zamontowaniu figurek Endymiona i Serenity całość ma 20cm.

Do pozytywki dołączono mały folder ze zdjęciami przyjaciółek Serenity i instrukcją. Dodatkowo dostaliśmy drugi podest do pozytywki oraz dwa zestawy wymiennych plastikowych okienek (u mnie są nierozpakowane, ale możecie wierzyć, są 2 zestawy) do zamontowania na których widnieją przyjaciółki Serenity z życia na Księżycu. Można je wymienić zamiast domyślnego motywu którym jest widok Księżycowego Pałacu.

Cały czas wspominam że ta Proplica to pozytywka – i tak jest.

Od dołu jest zamknięcie pod którym umieszcza się baterie, na froncie pozytywki jest widoczny guziczek do włączenia melodii i mechanizmu poruszającego figureczkami naszych bohaterów.

Melodia wygrywana przez pozytywkę to oczywiście „Tuxedo Mirage”.

Figurki Serenity i Endymiona są pomalowane na pastelowo-kremowy kolor alabastru z zaakcentowanymi kolorystycznie włosami a ciemniejszym kolorem pociągnięto zagłębienia dla odróżnienia szczegółów. Co ciekawe nie zdecydowano się na namalowanie szczegółów twarzy.

W preorderze można było tą pozytywkę zamówić w granicach 10.000 JPY, obecnie jednak ze względu na wersję limitowaną ceny kształtują się od 300$.

2 odpowiedzi do "Tuxedo Mirage Memorial Ornament – Proplica & Figuarts Zero chouette"

  • Madoka

    Marzy mi się cały pokój z takimi gadżetami :) gdyby w jakiś polskich sklepach czy aliexpress była ta pozytywka, to w końcu bym ją kupiła :'( to prawdziwe cudo <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *