Sailor Moon Ichiban Kuji „Slumber Party”

Ostatnio mało co kupuję (a tak po prawdzie to mam sporo zaległości z robieniem fotek dotychczasowych zakupów), ale jakiś czas temu nadarzyła się okazja i wylicytowałam na aukcji kocyk z ostatniej uruchomionej w Japonii loterii.

Sam kocyk jest mięciutki, ładnie wykonany, ale niestety – niewielki.
Jeśli się ktoś spodziewał czegoś pokroju koca do np. przykrycia choćby jednoosobowego łóżka to was rozczaruję.
Wymiary kocyka to 75cm x 90cm i to jest chyba jego jedyna wada.
Kocyk był nagrodą w loterii jako nagroda „B” i była to nagroda w dwóch różnych wersjach. Tutaj w wersji podstawowej mamy na kocyku wzór z Innerkami. Wersja limitowana to wzór z Outerkami – tym razem Bandai ograniczył limitowaną wersję do zaledwie 50 sztuk na całą Japonię (np. limitowana wersja kolorystyczna figurki Dreamy Sailor Moon z poprzednich edycji posiadała tych sztuk 100). Zatem bardzo ciężko będzie tą wersję dostać, a jak już to na pewno za kosmiczne pieniądze (grafika ze wzorem limitowanej wersji na końcu wpisu).
I jeszcze ciekawostka:
Część kocyków miała uszkodzony druk wzoru – linie np. twarzy czy ciała były podwójne i organizator loterii postanowił wprowadzić bezpłatną wymianę kocyków na produkt bez wad.
Niestety, w sieci na różnych stronach czy aukcjach mimo tego, można wciąż spotkać oferty sprzedaży uszkodzonych sztuk, więc zanim postanowisz cokolwiek zakupić proponuję zapytać o dokładne zdjęcia.

1 odpowiedź do "Sailor Moon Ichiban Kuji „Slumber Party”"

  • Śliczny kocyk tylko szkoda że taki mały. Wzór z Uranem super ale przy 50 sztukach ani nie patrzę na ceny ;P

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *