Sailor Moon Ichiban Kuji A Prize Dreamy Figure

W zeszły czwartek do Polski dotarła moja przesyłka z Japonii.
Ponieważ Poczta Polska działa jak działa (a mam wrażenie, że działa byle jak, a listonosze to lenie co zamiast przynieść polecony, lecą od razu z awizo do skrzynki) paczkę można było odebrać dopiero wczoraj (czyli we wtorek).

Tym razem zamawiałam u pośrednika za pomocą proxy, bo ceny tejże figurki choćby na ebay są z deka mówiąc beznadziejne.
Jeśli chodzi o to jak można figurkę dostać, to niektórzy pewnie wiedzą, że jest ona nagroda główna w loterii, która ruszyła nieco ponad tydzień temu w Japonii.
Co ciekawe są dwie wersje tej figurki: zwykła (czyli ta co do mnie przyszła) oraz specjalna, której ilość w sztukach jest naprawdę bardzo ograniczona, bo zdaję się, że tylko do 100 sztuk. Różnicą pomiędzy tymi figurkami jest wersja kolorystyczna – ta limitowana jest po prostu bardziej kolorowa, bardziej tęczowa niż wersja zwykła.

Ale do meritum.
Pudełko w którym figurka się mieści ma wymiary 17,5 x 18 x 22 (w cm).
Producent co prawda podaje wymiar figurki 15 cm natomiast faktycznie ma ona blisko 17 cm wysokości.
Materiały użyte to PVC oraz ABS, sama figurka jest natomiast zdecydowanie miła w dotyku , gładka, niemal aksamitna a jednocześnie większość elementów jest matowa. Jakość malowania oraz wykonania jest bardzo dobra, nie zaobserwowałam żadnych mankamentów.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś taką figurkę zamówić, to odradzam kupowanie na ebay (chyba, że chcesz przepłacić albo masz nadmiar kasy i nie wiesz co z tym zrobić), za to polecam kupić w zaufanym sklepie (Uwaga! większość sklepów oficjalnie nie prowadzi jej sprzedaży!), ja znalazłam ją póki co w NIPPON YASAN. Tutaj jej cena jest niższa od tych na ebay a sklep znajduje się w Japonii.
Polecam bardzo gorąco, bo naprawdę jest na czym oko zawiesić :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *