Sailor Moon Eternal The Movie – Official Visual Book

Dawno z wydań książkowych nie było czegoś z sailorek.

Kilka lat temu zapowiadano ponowne wydania artbooków, natomiast do tej pory żaden nie doczekał się wznowienia.

Pod koniec lutego wydano natomiast Visual Book z obu części filmu Sailor Moon Eternal, którego cena w dniu premiery była 2700 JPY. Sam visual book został wydany, tradycyjnie już jak podobne publikacje, w formacie A4. Okładka w miarę sztywna, ale nie twarda, posiada obwolutę oklejoną błyszczącą folią. Wnętrze drukowano na dobrej jakości papierze, przyjemnym w dotyku. Stron jest 136, każda zapełniona po brzegi różnymi informacjami na temat filmów, grafikami i screenami oraz co ciekawe, na samym początku visual booka dostajemy miniplakat A3. Publikacja podzielona została na kilka działów, od opisów postaci poprzez omówienie kadrów czy lokalizacji. Na sam koniec dołożono dział z grafikami (w tym z tymi promującymi filmy) w stylu z anime oraz niewielki dział ze zdjęciami gadżetów filmowych.

Ilość materiału wciśnięta w te 136 stron za cenę średniej jakości wydanego 60-80-cio stronicowego artbooka jest naprawdę warta uwagi, zatem wszelkim niezdecydowanym polecam publikację z całego serca – nie będziecie żałować :)

1 odpowiedź do "Sailor Moon Eternal The Movie – Official Visual Book"

  • Zgadzam się :) świetny visual book :) mam nadziej, że wkrótce doczekamy wznowienia lub cudem nowego artbooka. Trochę mnie wkurza to, że wydają majtki z SM i inne tego typu rzeczy a artboków brak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *