S.H. Figuarts – Sailor Uranus

Figurka Urana miała swoją premierę pod koniec grudnia zeszłego już roku i jest ona siódmą figurką sailorkową od Figuarts. Tym razem figurka została wydana jako TamashiWeb Exclusive, cena to 5800 Jenów i zawiera specjalny dodatek do pierwszej figurki Sailor Moon.

Standardowo figurka została wykonana z PVC i ABS, ma około 14-15 cm wysokości i oczywiście zawiera dodatki, którymi są:
– 3 wymienialne twarze Urana
– dodatek do Sailor Moon w postaci wymienianej twarzy „zakochana Usagi”
– 5 par zestawów dłoni
– 3 prawe dłonie
– dodatkowe ramiona (do tzw. zamknętej pozy)
– talizman Sailor Uranus

Tym razem podstawka została inaczej zapakowana.
Do tej pory w jednym opakowaniu mieliśmy podstawę oraz pałąk do trzymania figurki przedzielone zgrzewarką w opakowaniu foliowym. Teraz sama podstawa została przyczepiona z tyłu plastikowego opakowania, natomiast pałąk w dwóch częściach znajduje się razem z figurką rozdzielony na kolejne 2 części – część przytrzymująca figurkę w pionie znalazła miejsce w pudełku pomiędzy ramionami a talizmanem, natomiast sam pałąk umieszczono pod elementem z zestawami twarzy i dłoni.

Ciekawe natomiast prezentuje się talizman Sailor Uranus. Spodziewałam się, że zostanie wykonany z jednego kawałka materiału, a tu zaskoczenie – ostrze jest z twardego plastiku w kolorze srebrnostalowym, natomiast rękojeść otrzymała kolor złoty i można ją delikatnie wyginać. Jest to istotne, ponieważ ciężko by było włożyć talizman do ręki figurki przy twardym plastiku.

Tym czasem czekam na wysyłkę Sailor Neptune – premiera już pod koniec tego miesiąca :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *