Petit Chara Minna de Omatsuri-hen Sakura ver.

Figurki wydane w marcu tego roku są wersją w zasadzie drugą tego zestawu.
Ponieważ w 2016 roku miałam niewielką przerwę, to nie zrobiłam zdjęć (ale to wkrótce nadrobię!) zestawu który się nazywał Petit Chara Minna de Omatsuri-hen, czyli festiwalowa. Obecna wersja jest wersją także festiwalową ale tzw. Sakura i rzecz jasna odnosi się do słynnego w Japonii Festiwalu/święta Hanami (Wiśni).
Dlatego też nasze figurki ubrane są w kimona i muszę powiedzieć że warto było zestaw zakupić choć od poprzedniego różnią się tylko nieco zmienioną kolorystyką i wzorem na kimonach.

2 odpowiedzi do "Petit Chara Minna de Omatsuri-hen Sakura ver."

  • Ja obiecałam sobie nie kupować już tych małych petitek bo chociaż śliczne to mam ich sporo. Kupię jedynie jak będą nowe postacie. Zresztą wpadłam w nendoroidy i mam ograniczone miejsce i budżet :)

    • Blueberry

      W sumie sobie trochę z miejscem poradziłam. Co prawda drugiej gabloty nie kupiłam, ale przy okazji remontu mieszkania zmieniłam układ mebli, zrobiło się miejsce i poszukałam w necie ciekawych rzeczy. W ten sposób znalazłam sklep Muji a tam w dziale „Przechowywanie” znalazłam parę ciekawych rzeczy z akrylu do gabloty :) Zdecydowanie ułatwiło mi to sprawę i obsadzenie miejsca figurkom w dość ciekawy sposób ^^

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *