Nendoroid L 2.0 – Death Note

Pod koniec kwietnia Good Smile Company wypuścił kolejną odnowioną wersję nendoroida do Death Note.

Tym razem jest to L, najsłynniejszy mangowy detektyw ;)

Figurka w porównaniu do pierwotnej wersji jest o wiele bardziej słodsza, tajemnicza i niesłychanie piękna.

Włosy L wreszcie są takie jakie powinny być, delikatne i naturalnie opływające głowę, cienie pod oczami lekko rozmazane, dodano fakturę spodni i bluzy.

Do zestawu dołączono dwie wymienne twarze, dwie pary rąk z wyjmowanymi dłońmi, nogi, dłoń trzymającą widelczyk wraz z talerzykiem z ciastkiem, fotel, kajdanki (możliwość do połączenia z Raito jeśli ktoś zakupił go wcześniej) oraz tradycyjnie zapasowy element szyjny wraz z domyślną podstawką.

Wszelkie elementy figurki są dobrze spasowane choć miałam niewielki problem z dokładnym ułożeniem lewej ręki w której L trzyma talerzyk z ciastkiem (co chyba widać na zdjęciu) bo zwyczajnie albo dobrze ułożyłam rękę, to wypadał talerzyk – talerzyk leżał idealnie, to znów ręka musiała mi lekko wyskoczyć. Aby postać nie spadała z fotela (wada poprzedniej wersji) tym razem pokuszono się o to by był w nim przytrzymujący bolec wciskany w plecy L. Sam fotel tym razem uzyskał ładne zdobienia i nie wygląda już tak „byczo” i topornie jak poprzedni, posiada także wgłębienia w miejscu umieszczenia stóp figurki.

Osobiście jestem pod wrażeniem całości, nie spodziewałam się, że GSC postanowi zrobić niespodziankę fanom tytułu. Mam tylko szczerą nadzieję, że nie poprzestaną na tylko tych dwóch postaciach, poprzednia edycja miała jeszcze Misę Amane oraz Ryuka plus serię mini nendoroidów z całą gamą reszty postaci.

1 odpowiedź do "Nendoroid L 2.0 – Death Note"

  • Tak się to zaczyna. na początku jeden ,potem drugi i leci :) Zresztą wiesz :) Śliczna figureczka ^_^ Uwielbiam nendo :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *