Figuarts Zero Chouette – Moon Crystal Power, Make Up!

W ostatnim roku mieliśmy mało ciekawych figurek sailorkowych, powiedziałabym nawet, że wcale.
Niemniej zapowiedziano dwie bombowe wręcz i jedną z nich jest właśnie Moon Crystal Power, Make Up! z linii Figuarts Zero Chouette.

Można się ze mną nie zgodzić, osobiście mi się ona bardzo podoba, jest dynamiczna w przepięknych barwach i mająca przedstawiać Usagi w trakcie przemiany w Sailor Moon. Od zapowiedzi rozgorzała więc dyskusja i lanie żali – dlaczego Usagi ma otwarte (podobno martwy wyraz, zresztą w animacji miała zamknięte) oczy i w zasadzie czemu jakoś tak dziwnie te wstążki jak Usagi jest JUŻ przemieniona.
Pikanterii sprawie dodał fakt, że w zasadzie już w 4 tygodnie po zapowiedziach można było zakupić podróbki tej figurki na różnych portalach i wcale nie chodziło tu o preorder podróbki a o realny egzemplarz. Ciekawe i zatrważające, prawda?

Tym czasem spokojnie sobie czekałam na dzień premiery oraz wysyłkę figurki ze sklepu i oto dotarła :)

Cena oryginału w sklepach: 9000 – 15000 JPY (300-550 PLN)
Cena podróbek: od 35$ (130-150 PLN)

1 odpowiedź do "Figuarts Zero Chouette – Moon Crystal Power, Make Up!"

  • Osobiście jej nie zamawiałam bo jakoś nie ujęła mnie za serce a potem za portfel ;) bardziej spodobała mi się tańcząca Usagi z Mamoru ale tez się powstrzymałam. Chciałabym by wydali wreszcie dużą figurkę któregoś z wrogów. Z miłą chęcią kupiłabym chociażby Galaxie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *