Chocola 2004 Artbook – Limited Edition

Dwa miesiące to sporo :P
No, ale co ja poradzę, ze czasu ostatnio mało i chciałoby się, by doba miała 48h.

Ale do rzeczy.
Pod koniec zeszłego miesiąca postanowiłam rozdziewiczyć swoje konta na ebay.com i paypal :)
Zalicytowałam sobie produkt i po wygraniu aukcji (no tak, wcale trudno nie jest kliknąć w „buy now”, trudniej jest kogoś przelicytować) zapłaciłam z konta na paypal :)
W każdym razie przedmiotem, który wygrałam jest limitowana edycja Art Book’a z serii Di Gi Charat – Chocola 2004 :)
Z dostępnością tego Art Book’a jest mały kłopot, ale nie jest to niemożliwe, jak widać i da się zakupić, pod warunkiem, że dobrze trafimy na sprzedającego ^^
Ja swój kupiłam jako używany, ale poza naprawdę drobnymi otarciami na okładce – stan jest idealny – część ze sprzedawanych używanych Art Book’ów tej serii, zwłaszcza sprzedawanych przez Amerykanów, jest wręcz w opłakanym stanie (a liczą sobie jak za stan dobry/b.dobry) i zastanawia mnie, co oni robią i jak użytkują takie księgi, że do tego dochodzi. W zasadzie reguł co do serii anime nie ma, bo widziałam w równie opłakanym stanie (spore zalania, odarcia, wypadające strony) np. Art Book’i z sailorek.
No dobra, dość moich wywodów :P
Edycja limitowana zapakowana jest w ładne pudełko tekturowe z napisem „Chocola 2004”. Po otwarciu od razu mamy ułożony na podeściku sam Art Book. Pod spodem został umieszczony segregator, do którego można włożyć dołączonych 50 artów :)
Całośc naprawdę ładnie się prezentuje, sam Art Book drukowany na grubym kredowym papierze. Cudo :)
A teraz zdjęcia ^^

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *