Aa Megami-sama – Belldandy – 1/8 – With me and her and Vehicles Ver.

Kilka dni temu minął rok od premiery tej figurki, czas najwyższy było pstryknąć parę fotek ^^

Kto nie zna tej serii komediowo-romantycznej powinien najszybciej nadrobić zaległości :)

Projekt figurki powstał na podstawie ilustracji do artbooka wydanego w sierpniu 2016 roku przez Kodansha – Fujishima Kousuke – Aa Megami-sama – Art Book – Boku to Kanojo to Norimono to. Oficjalnie figurkę zapowiedziano pod koniec listopada tego samego roku i pierwotnie miała ona wyjść w sierpniu roku 2017. Niestety premierę przekładano dwukrotnie, za pierwszym razem o 3 miesiące, za drugim o aż 5 miesięcy – ostatecznie termin wydania to koniec kwietnia 2018 roku.
Pierwotna cena producenta zakładała kwotę 12.000 JPY i za mniej więcej tyle (w zależności od rabatów preorderowych w sklepach) można było ją zamówić. Niemniej w trakcie przekładania premiery niektórzy klienci się rozmyślali, sklepy windowały ceny do aż 16.000 JPY.

Pomimo tego warto było czekać, figurka jest naprawdę wyjątkowa, od lat żadna firma nie zrobiła naprawdę dobrej jakościowo figurki w tym formacie (30 cm) z tego anime i to za całkiem dobrą cenę.
Jedyny zgrzyt jaki mnie męczy to podstawka która jest po prostu… co tu mówić… tandetna, biała, bez nadruku, bez choćby loga serii. Ale najważniejsze, że figurka na tej podstawce jest naprawdę stabilna (choć na to nie wygląda).

1 odpowiedź do "Aa Megami-sama – Belldandy – 1/8 – With me and her and Vehicles Ver."

  • Osobiście OMG nie za bardzo lubię ,jest dla mnie nudne :) Ale figurki z OMG są przepiękne. Podobała mi się jeszcze ze Sculd przy drzwiach albo ta z aniołkami są piękne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *