Sailor Moon Sailor Stars Excellent Model

Miesiąc temu obiecalam wam pokazać coś, co każdy sailormaniak chciałby mieć w swoich zbiorach :)
Jakiś czas temu złowiłam niezłą okazję i po drobnych negocjacjach zakupiłam 2 z 3 figurek Sailor Moon. I to nie byle jakich figurek bo mierzących około 30 centymetrów z serii Stars – seria figurek o wdzięcznej nazwie Excellent Model będące edycją limitowaną.
Jeśli o mnie chodzi, to zakupione figurki to Sailor Star Maker oraz Sailor Star Healer. Pierwsza z nich ma nieco zniszczone pudełko, druga figurka jest całkiem nowa, w ogóle nie wyjmowana z pudełka, choć te ma lekkie wgniecenie na rogu.

Jak wcześniej wspomniałam, do każdej figurki dołączona jest karta z numerem a oprócz tego podstawka, by figurka mogła ładnie się prezentować. Same figurki wykonane są dobrej jakości materiału, elementy takie jak buty czy włosy wykonane są z miększej masy, reszta jest w miarę sztywna. Samo malowanie jest idealne i nigdzie nie widzę przebarwień czy uszkodzeń koloru :)

A teraz fotki: sorki za jakość, jak się dorobię własnego idio-fotopstryka, to będzie lepiej – na razie jeszcze te kiepskiej jakości z telefonu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *