Sailor Moon Petit Soldier – Sailor Mars & Sailor Venus

Czas pochwalić się tym, co odebrałam dwa dni temu z poczty :)
Czekałam na przesyłkę niecałe dwa tygodnie ^^

Figurki jakie są, każdy widzi, jeśli mogę coś od siebie dodać to coś, czego wcześniej o nich nie napisałam – czyli pudełka – jak to właściwie z nimi jest, bo chyba nie każdy sobie zdaje z tego sprawę :P

Pudełka takie jak Sailor Mars to nic innego jak oznaczenie serii – w tym przypadku w lewym górnym rogu mamy wyraźnie zaznaczone, że figurka pochodzi z serii R – czyli chronologicznie 2 w anime.
Pudełko, które ma tutaj Sailor Venus jest nieco inne – nie dość, że ciemny kolor zajmuje także górną część przodu pudełka, to jeszcze w lewym górnym rogu można zobaczyć teczową kokardę – brak tu oznaczenia serii S, ale… to oznaczenie znajduje się na bocznej ściance pudełka (nie fotografowałam, ale zaręczam, że tam jest).

I teraz ciekawostka – wszystkie bootlegi posiadają pudełko takie jak Sailor Venus – z tą różnicą, że… figurki serii R mają z boku oznaczenie właśnie R (a nie jak w oryginale S) i różnią się szczegółami (np. brak w dolnym lewym dalszym rogu nazwy producenta i roku wydania, bądź jest to napisane inną czcionką niż w oryginale itp.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *