Sailor Moon Perfect Edition Manga

Długi czas trwało nim zebrałam wszystkie tomy najnowszej edycji mangi sailorkowej.
Za parę dosłownie dni minie dokładnie 4 lata od wydania jej pierwszego (oraz drugiego jednocześnie) tomu, premiera miała dnia 29/11/2013.

Jaka jest ta edycja?
Idealna.
Większość pewnie wie, że ma ona powiększony format (A5 – 14,8cm x 21cm), grubą (ale nie twardą, to wciąż typ tzw. paperback) i skrzydełkową obwolutę, cała okładka wraz ze skrzydełkami jest pryzmatyczna; wydana jest na dobrej jakości papierze białym.
Cena za tom – 1500 JPY
Tomów jest tym razem 10 + 2 tomy Sailor V – co oznacza, że względem poprzednich edycji, w każdym tomie znajdziemy więcej rozdziałów. Kanzenban tym razem nie ma oddzielnych tomów na tzw, „short stories” (jak w shinsouban), powrócono do pierwotnej wersji. Każdy z tomów waży około 450-600 gram co daje mniej więcej 7kg biorąc pod uwagę także Sailor V.
Co w środku?
Najpiękniejsze ilustracje rodem z artbooków :)
Oczywiście poza treścią mangi rzecz jasna ^^
Każdy rozdział mangi rozpoczyna się kolorową grafiką jak z artbooka wyciągniętą, w całej mandze znajdziemy też parę stron treści mangi w kolorze, druk przepiękny :)
Na zdjęciach pokazałam okładki (mam nadzieję że dobrze widać ich pryzmatyczność) oraz po dwie kolorowe ilustracje z danego tomu.

1 odpowiedź do "Sailor Moon Perfect Edition Manga"

  • Laures

    To wydanie jest przepiękne. Mam nadzieje na polską wersje. jeśli jednak jej wkrótce nie zapowiedzą to kupię wydanie angielskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *