Sailor Moon Perfect Edition Manga

Długi czas trwało nim zebrałam wszystkie tomy najnowszej edycji mangi sailorkowej.
Za parę dosłownie dni minie dokładnie 4 lata od wydania jej pierwszego (oraz drugiego jednocześnie) tomu, premiera miała dnia 29/11/2013.

Jaka jest ta edycja?
Idealna.
Większość pewnie wie, że ma ona powiększony format (A5 – 14,8cm x 21cm), grubą (ale nie twardą, to wciąż typ tzw. paperback) i skrzydełkową obwolutę, cała okładka wraz ze skrzydełkami jest pryzmatyczna; wydana jest na dobrej jakości papierze białym.
Cena za tom – 1500 JPY
Tomów jest tym razem 10 + 2 tomy Sailor V – co oznacza, że względem poprzednich edycji, w każdym tomie znajdziemy więcej rozdziałów. Kanzenban tym razem nie ma oddzielnych tomów na tzw, “short stories” (jak w shinsouban), powrócono do pierwotnej wersji. Każdy z tomów waży około 450-600 gram co daje mniej więcej 7kg biorąc pod uwagę także Sailor V.
Co w środku?
Najpiękniejsze ilustracje rodem z artbooków :)
Oczywiście poza treścią mangi rzecz jasna ^^
Każdy rozdział mangi rozpoczyna się kolorową grafiką jak z artbooka wyciągniętą, w całej mandze znajdziemy też parę stron treści mangi w kolorze, druk przepiękny :)
Na zdjęciach pokazałam okładki (mam nadzieję że dobrze widać ich pryzmatyczność) oraz po dwie kolorowe ilustracje z danego tomu.

1 odpowiedź do "Sailor Moon Perfect Edition Manga"

  • Laures

    To wydanie jest przepiękne. Mam nadzieje na polską wersje. jeśli jednak jej wkrótce nie zapowiedzą to kupię wydanie angielskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *