Sailor Moon Cosmos – Sailor Cosmos – Q Posket

Po raz pierwszy w historii Sailor Moon pojawiła się figurka postaci Sailor Cosmos.

Figurka oficjalnie do zdobycia jest tylko z maszyn typu „Łapa szczęścia” zatem niewiele sklepów oferowało ją u siebie w sprzedaży, albo w marginalnych ilościach sztuk. Osobiście przegapiłam w ogóle informację że już wychodzi, więc pognałam zakupić swoją na eBay ^^

I powiem wam jedno – to była zarazem dobra i zła decyzja. Dobra dlatego, że znalazłam naprawdę dobrą ofertę za obie wersje u jednego sprzedawcy, zła niestety dlatego, że nie poprosiłam o przesłanie pocztą (japońską) a poszło FedExem a ten mi przesyłkę potraktował chyba jako trampolinę i mimo solidnej i twardej koperty bąbelkowej + kilometrów dodatkowej folii bąbelkowej od sprzedawcy, pudełka zostały zmiażdżone. Szczęście w tym, że zawartość pudełek cała.

Sailor Cosmos jako Q Posket prezentuje się naprawdę cudownie i wbrew temu co na zdjęciach – stoi całkiem solidnie i prosto, zwyczajnie ja mam nierówną powierzchnię w miejscu gdzie fociłam.

Jeśli się jeszcze ktoś zastanawia czy zakupić – polecam z całego serca, bo póki co to jedyna figurka Sailor Cosmos i to w całkiem przyzwoitej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *