Codename wa Sailor V – Reprinted

Uwielbiam, jak moje przesyłki przychodzą szybciutko :)
Ostatecznie mam już całą serię dotyczącą Sailor Moon w oryginale w wersji reprinted ^^
Kilka dni temu dostałam dwa tomiki Sailor V, kupiłam je po super okazyjnej cenie, co w stosunku do jakości tomików (brak jakichkolwiek oznak używania mimo, że sprzedawca wyraźnie zaznaczył, że są używane) jest naprawdę niecodzienne.

Ponieważ nowa edycja Sailor Moon została wciśnięta w 12+2 tomików (pierwotnie 18) także tego zabiegu nie uniknęła Salior V – z 3 tomików zrobiły się 2 reprinted.
Okładki tomików sa takie same jakościowo, co w Sailor Moon reprinted – pokryte matową folią z wypukłym napisem tytułowym. Jedyne co te tomiki odróżnia od Sailor Moon to zupełny brak dodatków. W wersji reprinted Sailor Moon były to naklejki (przypominam, że tylko w pierwszym druku!) – tutaj jednak postanowiono takowych nie dodawać, a szkoda, bo naprawdę sporo grafik z udziałem Minako/Sailor V można było wykorzystać, a może sama Naoko pokusilaby się o zrobienie kilka nowych.

No, ale nie ma nad czym płakać – plotki po 20-sto leciu Sailor Moon niosą, że nadchodzący rok to era nowego anime spod znaku tego anime, a także kolejnej edycji mangi – podobno formatu A4 i w kolorze. Ale o tym przekonamy się dopiero za rok :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *