FAQ

Tak po krótce o samej stronie:

1)
Strona jaka jest każdy widzi, z fotkami mojego autorstwa, w 99,9% moich własnych prywatnych gadżetów.
Z tego też powodu:

Zdjęcia, które umieszczam na stronie, są moją własnością i chronione są prawem autorskim
(na mocy: Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych). Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie, powielanie, edycję bez mojej zgody oraz używania w celach komercyjnych i niekomercyjnych.

2)
Zdjęcia bywają marne jakościowo. I raczej to się nie zmieni – fotografem profesjonalnym nie jestem, a amator-fotoidiot to ja mam w telefonie.

3)
Część z gadżetów z różnych powodów trafia do kategorii SPRZEDAM.
Ta kategoria oznacza, że dany przedmiot wystawiam do sprzedania, staram się by opis był dokładny, wraz z ceną. Jeśli chcesz (i jesteś tego pewny/a) któryś z nich kupić, zostaw komentarz wraz ze swoim imieniem oraz adresem mailowym pod danym wpisem a postaram się odezwać. Można śmiało pytać o stan przedmiotu.
Jeśli chodzi o koszt i metodę wysyłki, to (ze względu na różne nieprzyjemności w przeszłości) preferuję przelew na konto oraz list polecony/paczka pocztowa (zawsze wg. cennika Poczty Polskiej) w usłudze krajowej. Ponieważ jest to sprzedaż prywatna, nie wystawiam paragonów/faktur, nie udzielam gwarancji na przedmiot, nie przyjmuję zwrotów.
Przesyłki pakuję tak, by w transporcie nic się nie uszkodziło.

4) Masz pytania, chcesz pogadać o danym gadżecie – nie ma sprawy, nie gryzę wbrew pozorom :P

Komentarze są wyłączone.